Erica Enders

Nekategorizirano

Objavljeno: 8. srpnja 2021. / Izmijenjeno: 8. srpnja 2021 Erica Enders

Kako biste se osjećali kao žena da vam je rečeno da uđete na polje kojim dominiraju muškarci? Biste li se osjećali opušteno? Vjerujete li da imate šanse za pobjedu? Odmorite se od svojih misli jer je jedna takva žena ne samo odabrala karijeru u kojoj dominiraju muškarci, već je postala i trostruka svjetska prvakinja. A ta žena se zove Erica Enders.

Ne samo da je 36-godišnjak osvojio tri NHRA svjetska prvenstva, već je postavio i druge rekorde na cesti. Doista, samo 2005. Enders je osvojio više utrka nego bilo koja druga trkačica u povijesti sporta.

Kao rezultat toga, Erica je najbolja ženska trkačica u povijesti NHRA Pro Mod i jedna od najboljih trkačica u sportu u cjelini. Međutim, kako je Teksašanin postigao takav uspjeh u sportu kojim dominiraju muškarci?

Tablica Bio/Wiki

marivi lorido garcia age

Erica Enders | Roba i neto vrijednost

NASLOV: Automobili Erice Enders (IZVOR: quartermax.com)

Erica je zaradila svoju trkačku karijeru od 2020. godine neto vrijednost od 1,5 milijuna dolara. Osim toga, Enders posjeduje vlastitu liniju trkaće robe, što joj donosi tisuće dolara svake godine.

Ova 36-godišnjakinja godišnje zarađuje 500.000 dolara sa svojim trenutnim timom, Elite Motorsports.

Osim toga, budući da je višestruka prvakinja u raznim događajima, Erica je osvojila priličnu svotu od pobjeda u naslovu.

Enders također prodaje vlastitu liniju trkaće odjeće, koja se u prosjeku prodaje po 35 USD. Ako ste zainteresirani za kupnju njezinih proizvoda, slobodno posjetite eBay ili nitrofishracing, gdje ćete otkriti sve.

Rane godine, obitelj i film

Erica Lee Enders Stephens rođena je u Houstonu u Teksasu 8. listopada 1983. u porodici Grega i Janet Lee Enders. Enders je od malih nogu sanjala o utrkama.

Doista, rođena Teksaska i njezina sestra Courtney Enders često su se kao djeca natjecale na svojim biciklima.

Enders Adolescence

Kao rezultat toga, Erica je rano razvila sklonost prema brzini. Kvaliteta koja će joj na kraju pomoći da postane četverostruka svjetska prvakinja.

Doista, Enders je s devet godina osvojio prvenstvo u dragsteru Division 4 Jr. Erica je do pobjede u juniorskoj karijeri već pobijedila u nevjerojatnih 37 utrka.

Osim toga, ako vas zanima više o 36-godišnjoj mladosti, možete pogledati Disneyjev film Right on Track, koji je biografija njenog života.

Erica Enders | Karijera u moto sportu

NASLOV: Erica Enders kao sportašica (IZVOR: playerswki.com)

Svoju profesionalnu karijeru 36-godišnjakinja je započela u šesnaestoj godini, kada se plasirala u finale svog prvog nacionalnog natjecanja u Houstonu.

Kao rezultat toga, Erica je postala najmlađa finalistica nacionalnog natjecanja NHRA -e, čime je stekla titulu novaka godine sportaša NHRA -e.

Nakon toga, Enders se suočila s četiri mukotrpne godine u kojima je usavršila svoje vještine kao pobjednica. Na kraju je rođeni Teksašanin pobijedio na početnoj utrci u klasi Super Gas u Houstonu 2004. godine.

Erica je brzo srušila brojne prekretnice, uključujući i to što je bila prva žena koja se utrkivala u NHRA -inoj kategoriji Pro Stock od 1993., prva žena koja se kvalificirala za posljednju rundu Pro Stock -a, i prva žena u povijesti NHRA -e koja se plasirala u prvu polovicu Pro -a Terensko polje.

Kako bi naglasila nevjerojatna postignuća Endera, 2005. je pobijedila na više utrka od bilo koje druge vozačice zajedno u povijesti NHRA Pro Stock. Slično, Enders je postala prva žena vozačica koja se 2006. godine prvo kvalificirala za Pro Stock.

Osim toga, 36-godišnjak je postavio novi nacionalni rekord brzine Pro Stock od 343,71 km/h.

Ono što je još izvanrednije je da je u uvodnoj rundi susreta pobijedila prvaka Nascar Sprint Cup serije Kurta Buscha.

bonnie bedelia neto vrijednost

Možda ćete biti u iskušenju vjerovati da je rođeni Teksas u ovom trenutku došao do kraja svog rekordnog niza.

S druge strane, Erica je tek počela, kad je postala prva žena koja je osvojila svjetsko prvenstvo NHRA Pro Stock 2014. godine.

Tridesetšestogodišnjakinja je stekla dodatnu povijest kada je postala prva ženska trkačica koja je obranila naslov, osvojivši Svjetsko prvenstvo NHRA Pro Stock drugu godinu zaredom.

Do tada je Enders uspjela samo na području kojim dominiraju muškarci, što je naglasilo njezina postignuća.

Ipak, nakon 2015. njezin je fantastičan niz prestao jer se suočila s možda najgorim dijelom svoje karijere.

Unatoč tome, Erica je postavila novi rekord u brzini NHRA Pro Mod od 260 km / h. Međutim, nakon četiri godine bez trofeja, rođena Teksaska preokrenula je bogatstvo 2019. godine.

Da pojasnimo, 36-godišnjakinja je osvojila NHRA Pro Mod Championship, čime je postala jedina žena koja je osvojila tri svjetska naslova.

Godine, visina i tjelesne dimenzije Erice Enders

Erica je rođena 1983. godine, trenutno ima 36 godina. Sa 16 godina započela je svoju profesionalnu karijeru, a od tada je osvojila tri prvenstva 2014., 2015. i 2019. godine.

Nažalost, unatoč svim našim naporima, nismo uspjeli pronaći pouzdane podatke o njezinoj težini ili tjelesnim mjerenjima.

Međutim, na temelju njezinih fotografija s Instagrama, vjerujemo da je 36-godišnja trkačica redovita posjetiteljica teretane, jer se čini fit i zdrava.

Većina ljudi vjeruje da trkači ne moraju biti fit jer cijeli život provode u automobilu. Naprotiv, G-sile koje trkači doživljavaju tijekom kočenja i okretanja jako opterećuju tijelo.

tami rimska visina

Doista, vozači Formule 1 obično su skinuli četiri kg nakon svake utrke, što je izvanredno.

Erica Enders | Brak, muž i djeca

NASLOV: Erica Enders sa suprugom (IZVOR: biogossipy.com)

Erica Stevens u sretnom je braku s Richiejem Stevensom Jr. Par se vjenčao 7. prosinca 2012., nedugo nakon što je Enders osvojila njezin prvi nacionalni turnir Pro Stock.

Par je bio u vezi više od tri godine prije vjenčanja. Richie, s druge strane, nije mogao više čekati i zaprosio je 36-godišnjakinju dok je bila najsretnija.

Svakako, svaka čast Stevensu; on je jedan oštrouman pojedinac. Osim toga, imali su lijepo vjenčanje na kojem su bili pojedinci do kojih im je bilo stalo.

Osim toga, dvije zaljubljene ptice smatraju se najzgodnijim parom u drag utrkama, jer je i Richie drag trkač.

Kao rezultat toga, oboje su svjesni žrtava potrebnih da bi postali profesionalni trkač. Zbog toga je njihova veza ostala stabilna 11 dugih godina.